T:+90 212 266 8182

Yazdır

20120306-ET-05

 Görüntüleyemiyor musunuz? Buraya tıklayın.                                                  Twitter'da Takip Edin! Facebook Sayfamız! 

YZB 2012
 

UNILEVER, YZB 2012'DE ANA SPONSOR OLARAK YERİNİ ALDI

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "Yerel Zincirler Buluşuyor" organizasyonu, 25 – 26 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. "Yerel Birliktelikten Küresel Markaya" sloganıyla "Kurumsal Yönetim" ana temasının ele alınacağı organizasyon sektör dinamiklerini bir araya getirecek.

unilever

Dünyada 100'den fazla ülkede faaliyet gösteren, ürünleriyle 180 ülkede tüketicilerle buluşan Unilever Yerel Zincirler Buluşuyor 2012 Ana Sponsoru oldu.

Dünyanın en büyük hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biri olan Unilever, Türkiye'de 1952'den beri faaliyet göstermektedir.

>OMO, Rinso, Yumoş, Domestos, Cif, Sunlight, Elidor, Dove, Signal, Clear, Rexona, Lux, Lifebuoy, Vaseline, Fruttare, Cafe Zero, Axe, Sana, Lipton, Knorr, Calve, Becel, Algida, Ben&Jerry's, Carte d'Or, Cornetto, Magnum, Max ve UFS markalarıyla her ay 51 milyondan fazla Türk tüketicisinin yaşamına dokunmakta ve her gün daha iyi bir gelecek yaratmak için çalışmaktadır.

Ar-Ge faaliyetlerine her yıl ayırdığı ortalama 1 milyar Euro ile tüketicilerine en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmakta; bilimsel çalışmalara öncülük ederek, piyasadaki rekabet ortamını da hareketlendirmektedir.

Sosyal sorumluluk çalışmalarına her yıl ayırdığı 90 milyon Euro ile yarına yatırım yapmakta ve var olduğu toplumların sosyal gelişimlerine katkıda bulunmaktadır

Bu elektronik postayı yanlışlıkla almışsanız lütfen siliniz.
Abonelikten Ayrılmak için "Listeden Çıkar" konulu bir e-posta ile cevaplayınız

 
YZB 2012
 
Haberdar Olmak İçin Kaydolun