T:+90 212 266 8182

Yazdır

20120316-ET-07

 Görüntüleyemiyor musunuz? Buraya tıklayın.                                                  Twitter'da Takip Edin! Facebook Sayfamız! 

YZB 2012
 

ECZACIBAŞI
YZB 2012'DE ANA SPONSOR OLARAK YERİNİ ALDI

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "Yerel Zincirler Buluşuyor" organizasyonu, 25 – 26 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. "Yerel Birliktelikten Küresel Markaya" sloganıyla "Kurumsal Yönetim" ana temasının ele alınacağı organizasyon sektör dinamiklerini bir araya getirecek.

Coca Cola

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu, temizlik kağıtları, cilt bakım, kişisel bakım, kozmetik ürünleri, deterjan ve ev temizliği kategorilerinde faaliyet gösteren güçlü kuruluşlardan oluşuyor. Türkiye temizlik kağıdı sektörünün öncüsü ve lideri İpek Kağıt, Türkiye'de temizlik kağıdının adı olan "Selpak" markası ile sektördeki liderliğini yıllardır sürdürüyor.

Kişisel bakımda dev markalarla kurulan işbirlikleri, grubun gücüne güç katıyor: Eczacıbaşı-Beiersdorf tarafından global bir marka olan NIVEA'nın ürün kategorilerinin tamamına yakını Türk tüketicisine sunulurken, 8x4 markalı deodorant ürünleri de pazarlanıyor.

Tüm ülkeyi kapsayan güçlü ağıyla Eczacıbaşı Girişim ise, hem Topluluğa ait ürünlerin, hem de Topluluk dışı ürünlerin satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor. Selin, Egos, Detan, Erdal, OKEY gibi güçlü markaların üreticisi olan kuruluş, ayrıca Scotch Brite, Scotchguard, Nexcare, Post-It, SMA, Avent markalı ürünlerin de dağıtımını yapıyor.

 
YZB 2012
 
Haberdar Olmak İçin Kaydolun