T:+90 212 266 8182

Ticaret ve Sanayi Kontuvarı

Yıllar önce, 1938' de Akdeniz' in eşsiz kenti İzmir' de başlayan teşebbüsümüzün önemli bir özelliği vardı: Türkiye' nin ilk Riviera zeytinyağı üreticisi olmak...

Tüketicimize kaliteli ve sağlıklı bir ürünü ilk kez ambalajlanmış olarak biz sunmuş, yine ilk ambalajlı zeytinyağı ihracatını da biz gerçekleştirmiştik. Kristal markası ile doğan bu ayrıcalığı ve haklı gururu, Ticaret ve Sanayi Kontuvarı Türk A.Ş. olarak bugün de taşıyoruz.

"Kaliteli ürün" prensibini taşıyan deneyimli kadromuz, zeytinyağının tüketim alışkanlığının yayılmasında büyük pay sahiptir. Yıllardır süre gelen ve bir kaç nesildir güvenle kullanılan Kristal ürünlerinin oluşturduğu köklü bir gelenektir bu.

Kalitede ve Yenilikte Öncülük

Doğa ve gelenek, Kristal markasında, sevgi ve özveri dolu bir zanaatkarlık anlayışı ile bütünleşiyor adeta... 140' ı üretimde olmak üzere 220 çalışan: hepside 'kaliteli ürün' prensibini ve 'kusursuz hizmet' anlayışını benimsemiş... 20.000 m2 üstünde kurulu bir fabrika: doğayla bütünleşmiş, ekolojik dengelere ve insan sağlığına duyarlı... Yılda 25.000 ton kapasite: üretimin her aşamasında ayrı bir titizlik...

Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde, yurtiçi ve yurtdışına hizmet veren kuruluşumuzun felsefesini oluşturan anahtar sözcükler ortaya dökülüveriyor: kaliteli ürün, güvenli dağıtım, sürekli yenilik.

 

Nesillerdir Yaşanan Güven

Yarın da, bugün olduğu gibi, geleneklerle çağdaş teknolojileri bir arada kullanmayı sürdüreceğiz. Kristal markasının yarattığı güvenceyi, sürekli araştırma, yenilik ve yatırımla yaşatmaya kararlıyız.

Kaliteyi, "ambalajlanmış" olarak sunan ilk kuruluş olmanın bilinç ve inancını her zaman içimizde yaşatacağız. Kristal markası, geçmişten geleceğe uzanan bir köprü olacaktır.

 

Son Düzenlenme Çarşamba, 23 Ekim 2013 12:47
yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun