T:+90 212 266 8182

Serafressh

Serafressh kısa bir süre içerisinde 400m2 lik  atölye tecrübesinden sonra 3500 m2si kapalı 12500m2si açık olmak üzere toplam 16000m2lik son teknoloji kullanılarak inşaa edilen fabrikamızda üretime başlanmıştır.

İçimine doyum olmayan eşsiz lezzet şalgam suyu serafressh 2009 yılında başlamış olduğu serüvenine her geçen gün gücüne güç katarak tarladan siz değerli tüketicilerin sofralarına kadar her şişesi özenle ,hijyenik koşullar altında eldeğmeden şişelenip,  geleneksel  yöntemlerle beğeninize sunulmaktadır.

 

Serafressh  şalgam suyu fermantasyon aşamasında, ürünün olgunlaşma süreci  mühendislerimiz tarafından günlük yapılan fiziksel ve mikrobiyolojik analizlerle kontrol altında tutulmaktadır.

 

Fermantasyon süreci  tamamlanmış ürünler en son teknoloji ile donatılmış tesisimizde el değmeden şişelenmektedir. Güvenilirdir çünkü %100 doğal olarak üretilen serafressh şalgam suyu içerisinde herhangi bir renklendirici ,katkı ve koruyucu madde bulundurmamaktadır. Doğal iklimlendirme ile fermente edilmiştir.

 

Geleneksel yöntemleri bozmadan üretilen serafressh şalgam suyu üretim prosesine teknolojiyi başarıyla dahil etmiştir.

 

Hammadde sıkıntısı yaşınılmaması için Serafressh, mevsiminde özenle yetiştirilmiş, en iyileri seçilmiş, en verimli topraklar olan Ereğlideki tarlaların ve soğuk hava depolarının da haricinde fabrika içerisine yapılan 1000 tonluk soğuk hava deposu ile desteklenmiştir

 

Son Düzenlenme Çarşamba, 23 Ekim 2013 12:37
yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun