T:+90 212 266 8182

GÜZELPINAR DOĞAL KAYNAK SULARI

GÜZELPINAR KAYNAK SUYU Şirketler Grubu 1964 yılında İstanbul'da faaliyetine başlamıştır ve Türkiye'nin ambalajlanmış ilk su markalarından ÖZPINAR ile suyu, dönüşümlü cam şişede tüketicisi ile buluşturmuş öncü firmalardan biridir. 1972 yılında GÜZELPINAR markası ile ikinci tesisini kuran firma, bardak, pet şişe, pet damacana, cam şişe ve polikarbonat damacana olmak üzere 17 çeşit ambalajda, 13 farklı şişe formatında yaptığı üretimlerle suyu, en sağlıklı, en kaliteli ve en ekonomik şekilde sizlere ulaştırmaktadır.

2007 yılı sonlarında 2.kuşak temsilcileri tarafından yönetilmeye başlanan GÜZELPINAR; tesislerinde en son teknolojileri kullanmakta ve sahip olduğu güçlü alt yapısı ile teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, su sektöründeki büyümesini sürdürmektedir.

 

GUZELPINAR, İstanbul'un kalbi Belgrad Ormanları'ndan 15 km.lik boru hattı ile Gaziosmanpaşa Sultançiftliği'ndeki son modern dolum tesislerine taşıdığı doğal kaynak suyunu, otomatik makinelerde, el değmeden, kaynaktan doluma üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçirerek ambalajlamaktadır.

 

Ürünlerimiz, Uzman Pazarlama ve Dağıtım Ekibi ile Marmara Bölgesi genelinde 300 bayi ve toptancıya; İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası başta olmak üzere 4 ana dağıtım merkezi ile ulusal zincir marketlere ve ihracat yaptığı ülkelerde tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

 

10.000m ² kapalı alan olmak üzere toplam 80.000m ² alan üzerinde 2 tesiste kurulu olan GÜZELPINAR Kaynak Suyu Şirketler Grubu, sürdürülen geniş kapsamlı iş geliştirme faaliyetleri neticesinde; ISO 9001;2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Kalite Sistemi ( HACCP ) ile belgelendirilmiştir.

 

Şirketimiz; Doğal Kaynakları verimli kullanırken, Çevre Kirliliğinin önlenmesi, atıkların ayrıştırılması ve

geri dönüşüme kazandırılarak Doğaya ve Ülke Ekonomisine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Bu kategoriden diğerleri: « KAHVALTI DÜNYASI FONEKS KOZMETİK »

Yorum Ekle

yukarı çık
Haberdar Olmak İçin Kaydolun