T:+90 212 266 8182

Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı kapsamındaki farklı kategorilerdeki sponsorluk hizmetleri, firmaların perakendeye yön veren kuruluşlar arasında yer almasını sağlamanın yanı sıra prestijlerine de önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Organizasyona sponsor olarak katılım sağlayan firmalar organizasyon öncesi ve sonrasında yürütülen kapsamlı tanıtım çalışmalarıyla sektör paydaşlarına ve profesyonellerine erişim sağlamaktadırlar.

Tanıtıma yönelik afiş, davetiye, katalog, e-bülten, banner, televizyon ve radyo reklamı, gazete ilanı, Perder bölge toplantıları, YZB basın toplantısı ve İstanbul’un en merkezi noktalarında billboard ve üstgeçitler kullanılarak yürütülen açık hava reklamları gibi farklı mecralarda hedefe yönelik kapsamlı çalışmalar yürütülmektedir.

Yerel Zincirler Buluşuyor organizasyonu ulusal ve yerel kanallar, sektörel dergiler ve portallar, Anadolu Ajansı ve günlük gazetelerden temsilciler tarafından takip edilmektedir. YZB 2014’de; yazılı ve görsel basında, sektörel dergilerde ve web portallarında ulusal, bölgesel ve yerel olmak üzere toplam 365 yansıma gerçekleşmiştir.

Sponsorlarına Perder üyeleriyle ticari ilişkiler geliştirmeleri ve stratejik iş ortaklığı fırsatları oluşturmaları yönünde katkı sağlayan Yerel Zincirler Buluşuyor 2015 yılında da organize gıda perakendesinin en büyük organizasyonu olma misyonunu başarıyla gerçekleştirecektir.

İşbirliği ve desteğinizin devamıyla sektörümüzün gelişimine beraber katkıda bulunmak ve her geçen yıl daha da büyüyen hedeflerle, sektörün gücünü uluslararası alana taşımak adına YZB 2015’de birlikte olmak dileğiyle...

Katılım Başvurusu

Sponsorlar

Coca Cola İçecek Eczacıbaşı Evyap Sütaş Unilever Ülker
Hayat Kimya Kenton
Danone Eti Fayda Kebir Neslté Parex Sultan Et Torku
Bağdat Baharat Düzey Erpiliç Marmara Birlik Pakmaya Billur Tuz Duru Bulgur Ekici Peynir Lila Kağıt Mars Turkey Şen Piliç
Balparmak Barilla Danet Embi Gıda Kızılay Maden Suyu Kristal Kola Moova Nutricia Perkon Seyidoğlu Tamek Üçge Ünal Peynircilik Zara Balı
Haberdar Olmak İçin Kaydolun