Görüntüleyemiyor musunuz? Buraya tıklayın.                                                  Twitter'da Takip Edin! Facebook Sayfamız! 

YZB 2012

ÜLKER
YZB 2012'DE ANA SPONSOR OLARAK YERİNİ ALDI

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan ""Yerel Zincirler Buluşuyor" organizasyonu, 25 – 26 Nisan 2012 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. "Yerel Birliktelikten Küresel Markaya" sloganıyla "Kurumsal Yönetim" ana temasının ele alınacağı organizasyon sektör dinamiklerini bir araya getirecek.

Ülker

Yıldız Holding'in temelleri, 1944 yılında ait olduğu toplumun ihtiyaçları üzerine kurulmuştu. Şimdi ise, ait olduğu dünyanın ihtiyaçlarına karşılık vererek büyüyor. Yıldız Holding 2010 yılı itibariyle 10,5 milyar TL'lık ciro büyüklüğü ile yalnızca Türkiye çapında değil, dünya çapında da saygı gören kuruluşlardan biri olmayı başardı.

9'u yurtdışında toplam 54 fabrikada bisküviden çikolataya, süt ve süt ürünlerinden bebek mamasına ve ambalaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Yıldız Holding'in 30.000 çalışanı bulunuyor.

Günümüzde Yıldız Holding'in bisküviden çikolataya, margarinden içeceğe kadar faaliyet gösterdiği alanlardaki modern fabrikaları, en yenilikçi teknolojilerle, sofistike ve farklılık yaratan ürünleri en taze, en leziz ve en ucuz şekilde üretme kabiliyetine sahip. Yıldız Holding, gıda üretim tesislerinin üretim gücüyle, sadece Türkiye'de değil, uluslararası çaptaki endüstriyel büyüklük sıralamalarında en önlerde yerini alıyor. Dünyanın önde gelen çikolata ve şekerleme sektörü yayını olan Candy Industry tarafından hazırlanan Küresel Top-2011 listesinde Yıldız Holding 10. sırada yer aldı.

Holdingin Türkiye dışındaki yatırımları ise, Uluslararası Operasyonlar Grubu çatısı altında yönetiliyor. Yıldız Holding'in her biri gıda ve gıdaya destek olan alanlarda faaliyet gösteren 9 ülkede yatırımları bulunuyor. 2008 yılında Yıldız Holding bünyesine katılan Godiva ise kendi ayakları üzerinde duran global bir şirket olarak dünyanın lider premium markalı çikolata üreticisi konumunda bulunuyor. Bu başarısıyla küresel düzeyde dikkat çeken Yıldız Holding, stratejik ortaklık için dünya devlerinin de tercih ettiği kuruluşlardan biri oldu. Her biri kendi alanında önemli küresel markalar olan Kellogg's, Hero Baby, Cargill, Gumlink, Laurens Spethmann Holding (LSH), McCormick ve Eckes Granini devlerle gerçekleştirilen işbirlikleri, holdingi dünyaya daha da yaklaştırıyor.

Perakende sektöründe yerel zincirlerin hızla yükselişi, global ticaret içinde yerel hizmetin önemini gözler önüne seriyor. Hem ulusal hem yerel hem de geleneksel ticaret kanalında hizmet veren Ülker, yerel zincirlerin öneminin kuruluşundan bu yana farkında ve yerel zincirlerin tüketicilerine verdiği hizmet kalitesini yükseltmesi için her zaman destek oldu. Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansını, yerel, ulusal ve global satış hizmetlerindeki gelişmeler, sektörel trendlerde yaşanan değişiklik ve beklentiler hakkında vizyon sağladığı için destekliyoruz. Bugün Türkiye'nin dört bir yanına haftada en az bir kez Ülker aracı uğruyor, dağıtım yapıyor. Bu noktalar arasında yerel zincirlerin payı çok önem arz ediyor. Çoğu yerel zincir markası ile yıllara dayanan işbirliği ve dostluğumuz söz konusu. Bu organizasyon sayesinde bir araya gelip sektörün sorunlarını ve çözümlerini konuşma fırsatı buluyoruz.

Bu elektronik postayı yanlışlıkla almışsanız lütfen siliniz.
Abonelikten Ayrılmak için "Listeden Çıkar" konulu bir e-posta ile cevaplayınız


YZB 2012